Inspiracje

Jestem tutaj dla Boga, a Bóg jest tutaj dla mnie

Jesteś tutaj dla Boga, a Bóg jest tutaj dla Ciebie. Twoje działania odzwierciedlają Boga w Tobie. Bóg działa poprzez Ciebie, abyś mógł z tego działania korzystać wraz z całym Twoim otoczeniem. Otwórz się na to wzajemne przenikanie. Zaufaj swojej Intuicji, bo ona nie ma nic wspólnego z lękami, ani z oporami. Przenikając się wspólnie z Bogiem nie ma w Twoim życiu złych decyzji, a lęki i opory wcale nie są takie trudne do przejścia. Jest zaufanie i luz w dokonywaniu przez Ciebie wyborów, w podejmowaniu zmian…

Im bardziej poddajesz się Boskiej Miłości, im więcej Miłości przepływa przez Ciebie, tym więcej naturalnej radości z Ciebie płynie i tym więcej staje się dla Ciebie możliwe. Poczuj jak niewiele trzeba, aby świat wokół Ciebie wyglądał tak, jak zawsze pragnąłeś go widzieć. To Ty wybierasz w jaki sposób i na co przekierowujesz swoją energię i czemu poświęcasz najwięcej swojej uwagi w ciągu dnia. Skupiając się na przenikającym Bogu w Tobie cieszysz się tym co już masz, z otwartością, że w każdej chwili wszystko może się zmienić. I Ty czujesz się z tym bezpiecznie i w porządku, ciesząc się cudami i niespodziankami, które stają się pewną codziennością w Twoim życiu.

Jeśli pragniesz czegoś w głębi siebie i czujesz, że to dla Ciebie dobre, dostrajając się do Boskich wibracji zbliżasz się do tego celu bardziej, niż przy najlepiej dobranych motywacjach.

Ufaj swoim odczuciom i nie bój się otwierać na więcej. Nie trać czasu na zamartwianie się i odcinanie od siebie. Tylko od Ciebie i Twojej otwartości zależy jak szybko dotychczas niemożliwe stanie się dla Ciebie całkowicie naturalne.