Inspiracje

Działanie z poziomu Serca

Kiedy działasz z poziomu serca nie musisz obawiać się, że trafisz w nieodpowiednie dla Ciebie miejsce. Kiedy działasz z poziomu serca nie musisz się bać, że dokonasz złego wyboru. Każdy wybór, którego dokonujesz z poziomu serca będzie dla Ciebie dobry. Kiedy działasz z poziomu serca rozpuszczają się wszelkie wewnętrzne konflikty i również na zewnątrz łatwiej Ci obcować ze światem. Nie postrzegasz już ludzi jako wrogów, nie musisz się bać, że ktokolwiek kiedykolwiek Cię skrzywdzi. Działając z poziomu serca jesteś bezpieczny. Działając z poziomu serca zbliżasz się do wszystkiego co dla Ciebie najlepsze.

Kiedy stoisz na rozdrożu i nie wiesz jaką drogą podążać, zapytaj Twoją Wyższą Jaźń w jakim kierunku masz pójść. Otrzymałam dziś prostą odpowiedź – idź w kierunku Twoich uczuć. Najsilniejszych pozytywnych uczuć jakie w sobie masz. Mentalnie wiele analizowałam, na temat tego czym powinnam się teraz zająć. Z mentalnego punktu widzenia pójście w kierunku tego co lubię i kocham robić wydawało mi się „pójściem na łatwiznę”, albo „ucieczką przed prawdziwą drogą”…

Jednak skupianie się na prawdziwych uczuciach, które płyną z serca rozwiązuje wszelkie wątpliwości. Idź w stronę swoich uczuć, tak aby w nich wytrwać, ugruntuj je, wracaj do nich jak najczęściej i nie poddawaj się… a marzenia prędzej czy później zaczną się spełniać. Czasem zastanawiamy się dlaczego rozwój nie przynosi nam takich efektów jakbyśmy chcieli. Jednak czy pracujemy nad sobą szczerze i poddajemy się w pełni Boskiemu wsparciu, czy raczej próbujemy kombinować, aby uciec od Jego najwspanialszych rozwiązań? Kiedy wierzysz i utrzymujesz, że życie jest skomplikowane, ono właśnie takie będzie. Poddaj się więc uczuciom, zajrzyj w głąb swojego serca, a otrzymasz wszystkie ważne odpowiedzi. Bez analizowania i tej „racjonalnej” oceny sytuacji, która tylko namiesza Ci w głowie. Działanie z poziomu serca jest w gruncie rzeczy proste. Bardzo proste i również skuteczniejsze. Dużo lżejsze i łatwiejsze, niż działanie z poziomu głowy . Zaufaj swoim odczuciom i naucz się działać i patrzeć na siebie, na świat i na ludzi z poziomu serca.

Kocham medytacje