Opinie klientów

 

„Z własnego doświadczenia mogę polecić wypalanie węzłów karmicznych przez Karolinę:) Zabieg okazał się bardzo skuteczny i głęboki :)”

Leszek Żądło

***

 

„Bardzo polecam zabieg u Karoliny, wszystkim potrzebującym pomocy. Duża pomoc zarówno w problemach natury duchowej, jak również dolegliwościach fizycznych. Zresztą jedne wynikają z drugich przecież. Bardzo głęboko sięgające wglądy, aż do dalekiej, bardzo dalekiej przeszłości. Lekki szok, ale zarazem wielka ulga dotarcia do źródeł problemów. Miły i ciepły kontakt podczas całej sesji sprawia, że pojawiające się wzorce i prawdę o sobie, przyjmuje się z akceptacją. Sesje wypalania węzłów to u Karoliny naprawdę silny, głęboki i skuteczny zabieg. To prawdziwy dar widzieć tak jasno i czysto pierwotne przyczyny wielu problemów, w tym stanowiących fundament naszych zachowań i doświadczeń. Całe szczęście, że na naszej drodze możemy spotkać tak kompetentne, a zarazem miłe i serdeczne istoty.”

Gerard

***

 

„Cieszę się że trafiłam na taka formę rozwoju w moim życiu a ściślej właśnie na Karolinę. Współpraca z takim przewodnikiem duchowym jest czymś o czym myślałam od dawna, jak nie od zawsze. Niesamowita intuicja, precyzja, ciepło, genialna komunikacja. Czasami sama nie określiłabym lepiej tego co czuję i co myślę a tu ciach 😉 i wszystko jasne. Dzięki wypalaniu węzełków moje życie nabrało bardzo głębokiego wymiaru poznawczego. W sumie tak najprościej ujmując. Nie przerobiłabym chyba nigdy tak wiele w takim czasie z moim jestestwem i konkretnym kociołkiem jaki mi się nazbierał jak na taka starą duszę. 🙂 Polecam dla wszystkich którzy szukają rozwiązań z sytuacji pozornie patowych, dla wszystkich z masa pytań w głowie, dla wszystkich pragnących cieszyć się życiem i kroczyć w nim z lekkością 🙂 . Tak – Lekkość rozwoju – to właściwe słowa 🙂 . Tutaj można tego doświadczyć z Karoliną

Anna Maria Ładny

***

 

„Dziękuję bardzo Karolinie za owocna sesję rozplątywania węzłów karmicznych. Zabieg był bardzo dobrze prowadzony. Karolina bardzo trafnie potrafiła określić źródła oporów, lęków, wiele aspektów rozjaśniło się w mojej głowie Czułam, że Karola dokładnie trafia tam gdzie powinna. Ponadto jestem zdumiona efektami tego zabiegu, bo chociaż sesja ta kompletnie nie dotyczyła spraw materialnych, to przyniosła realne korzyści. Już tydzień po zabiegu, zaczęłam dostawać zaproszenia na rozmowę o pracę, gdzie wcześniej była cisza…Znalezienie pracy w zawodzie za granicą, nie było dla mnie łatwe, a tu nagle okazało się że jeszcze muszę wybierać:). Podczas zabiegu Karola usunęła dużo węzłów związanych z poczuciem winy i podejrzewam, że to było bezpośrednią przyczyną mojego „otwarcia” i znalezienia pracy. Karolinka dziękuję jeszcze raz. Naprawdę warto:)”

Emilia Julianna

***

 

„Do skorzystania z zabiegów u Karoliny (usuwanie węzłów karmicznych) skłoniła mnie moja sytuacja życiowa, która mnie mocno poturbowała. Próbowałam sobie pomóc różnymi metodami, ale wiedziałam po nich „coś tam” albo nic. W końcu stwierdziłam, że widocznie nie da się z tym zrobić nic więcej. Jednak temat był „na tapecie” więc było trudno, żeby pójść dalej. Okazało się, że na węzłach u Karoliny przyszły odpowiedzi jakie były mi potrzebne, żebym mogła zrozumieć całą tą sytuację. Jej wglądy były tak trafne, że miałam wrażenie, że nikt mnie tak w życiu nie zrozumiał.

Podoba mi się sposób prowadzenia zabiegu – że przez cały czas jestem informowana o tym co Karolina widzi i wypala, dzięki temu więcej sobie uświadamiam. Przy tym ona robi to z taką lekkością i normalnością, gdy tymczasem dla mnie to niesamowite jak to się zgadza z tym co przeżyłam, co odczułam.

Ponadto dostałam od Karoliny materiał do dalszej pracy ze sobą, wskazówki nad czym pracować i jak się do tego zabrać. Świetnie rozpoznała to co jest teraz kluczowe i najważniejsze dla mnie. Jestem zachwycona.

Dziękuję Ci Karolinko, że otworzyłaś się na swoje talenty, a przy tym pokazałaś mi, że jesteś osobą, której zależy, żeby komuś pomóc.”

Iwona

***

 

„Zadziwiająca mieszanka pełnego profesjonalizmu, pewności siebie z otwartością, delikatnością i pokorą. BARDZO polecam!!!”

Tomasz Zawojski

***

 

„Z całego serca polecam zabiegi u Karolinki, która jest wspaniała, kompetentna a przy tym ciepła i serdeczna. Używając swoich zdolności potrafiła dogłębnie uzdrowić problem, docierając do pierwotnych przyczyn. W trakcie uzdrawiania pozytywną różnicę poczułam od razu a w kolejnych dniach dostrzegałam ją jeszcze bardziej. Karolinka obrazowo i pięknie wyjaśniła co z czego wynika korzystając przy tym ze zdolności jasnowidzenia. Kontakt z taką osobą to niebywała przyjemność. Warto korzystać .Polecam również jej analizy i dekrety :).”

Lucyna Całus

***

 

„Praca z Karoliną bardzo pomogła mi w poszerzeniu świadomości odnośnie pewnego tematu, kluczowego :). Karolina ma dobrze rozwiniętą intuicję, dlatego sesja przebiega przyjemnie, konkretnie do celu. Dzięki jej inspiracjom, zrobiłam milowy krok w moim samorozwoju. Bardzo polecam współpracę z Karolką. Cudowna, życzliwa i profesjonalna osóbka.”

Małgorzata Sroka

***

 

„Miałem robione węzły już u paru osób. I muszę przyznać, że Karoliny zabiegi są bardzo silne i konkretne. Karolina podczas zabiegu świetnie wyłapuje węzły, które aktualnie stanowią największy problem. W moim odczuciu robi to skutecznie. Dodatkowym atutem jest kontakt z Karoliną, która jest osboą ciepłą, autentyczną, z dużą akceptacją, miłością i pokorą do siebie i do świata. Współpraca z nią jest samą przyjemnością 😉 Polecam !”

Paweł Suchoń

***

 

„Karolina ma bardzo dobre wglądy. Potrafi szybko poukładać i podsumować temat, który aktualnie wychodzi. Jest przy tym cierpliwa i dokładna, nic się przed nią nie ukryje 😉 Polecam”

Anna Zgierska

***

 

„Z całego serca polecam Karolinę i jej zabiegi / prowadzenie. Bardzo szybko dociera do przyczyny problemu skutecznie ją usuwając – zarówno w sferze emocjonalnej jak i fizycznej. Poszerza świadomość, prowadzi i wspiera nie tylko podczas zabiegu ale również po. Zawsze można liczyć na jej wsparcie. Nakierowuje skutecznie człowieka do dokonania zmian w celu uzyskania satysfakcjonującego życia za co jej gorąco dziękuję

Iwona T.

***

 

„Ciesze się, ze trafiłam na Karolinę i rozpoczęłam swój dalszy proces samorozwoju z Nią właśnie. Karolina jest niezwykle kompetentna osoba z dużą dozą ciepła, sympatyczności i harmonii. Wnikliwie uderza w sedno źródła problemu i znajduje rozwiązania odpowiednimi narzędziami. Od Karolinki bije fajna pozytywna energia, która przeradza się w jej pracy.Prace z Karolinka mogę tylko polecić.”

Monika Pieńkowska

***

 

„Świetna, trafna, rzetelna analiza. Baaardzo głęboki zabieg. Bardzo polecam ;-)”

Kristi Kowalczyk

***

 

„Jestem właśnie po zabiegu wypalania węzłów u Karolinki. Zabieg był niesamowicie mocny. Karolina ma bardzo trafne wglądy, to co udawało jej się zobaczyć i wypalać, to wszystko miałam tak bardzo na wierzchu i nie potrafiłam sobie z tym poradzić. Karolina to wszystko zobaczyła, nazwała i wypaliła ile się dało. Teraz po zabiegu czuje ogromną ulgę. Czuje się fantastycznie i lekko. Ciekawe, bo mam takie poczucie, że ten zabieg był dla mnie przełomowy. Jestem Ci bardzo bardzo wdzięczna Karolina i bardzo doceniam Twoje duchowe talenty i moce. Jesteś niesamowita, Kochana!  Szczerze z całego serca polecam wypalanie węzłów u Karoliny.”

Natalia Szczepanik

***

 

„Miałem u Karoliny zabieg w ostatnią sobotę. Nie dość że zaskoczyła mnie profesjonalizmem i „płynnością” jej wglądów, to jeszcze czuję po upływie dni jak naprawdę konkretne i duże uświadomienia do mnie przychodzą, które pomagają mi ruszyć tematy w których od dawna trafiałem na liczne ściany. Jak nic – ukrywająca się mistrzyni wychodzi w końcu z cienia :)”

*

„Minęło już trochę więcej czasu do wypalania węzłów, a ja nie mogę wyjść z szoku co się dzieje. Z jednej strony nagle zaczęły dziać się rzeczy, które otwarły mi oczy na to że mogę spokojnie przejść na własną działalność (zostałem wprost uświadomiony jakie są możliwości zleceń w mojej branży – mogę zarobić dużo więcej za dużo mniej pracy niż na etacie). Nagle pospadały klapki z oczu, a ja się zastanawiam czemu tyle lat się ograniczałem.
Druga duża rzecz to, że zaczęła mi się naprawdę porządnie uzdrawiać relacja rodzinna – w końcu puszcza to, czego tak długo nie chciałem odpuścić.
Chyba jeszcze nigdy po żadnych węzłach nie zmieniało mi się życie tak mocno na lepsze. A minęło dopiero 1,5 tygodnia :)”

Łukasz Kubiak

***

 

„Miałam dzisiaj zabieg u Karolinki. Znam Karolinę osobiście, więc wiedziałam, że zabieg będzie dobry, lubię jej energię, ale nie spodziewałam się, że aż tak dobry :). Raczej myślałam o delikatnym zabiegu – uzdrawianiu wzorców, głaskaniu energetycznym, ale nie spodziewałam się usunięcia węzła. Zabieg był bardzo głęboki, bardzo mocno go odczułam w strukturze energetycznej. Po zabiegu Karolina podzieliła się szczegółowym opisem, który też mi dużo rozjaśnił. Ja jestem zachwycona    . Taka osobista dygresja – to co mocno czuję u Karoliny, to bardzo dużą pokorę. Przez tą pokorę, człowiek ma duże zaufanie do niej, chętnie się jej poddaje, nie chce opierać, a jednocześnie czuje całą sobą, jakby ona to robiła od zawsze, że jest to osoba na właściwym miejscu i ze to co robi, to nie jest jakaś tam zabawa, tylko konkretny zabieg, który przynosi konkretne efekty. Fajowe :)”

Kinga Roszczyniała

***

 

„Od pewnego czasu robię co jakiś czas u Karoliny wypalanie węzłów karmicznych. Zawsze jestem zaskoczona, bardzo pozytywnie, czuję ,że Karolina dochodzi do sedna sprawy. Czuję przy tym ,że bardzo zależy jej na pomocy, jest bardzo życzliwa i wspierająca w całym procesie. To widać,że robi to z pasją i czystością serca.. Jestem zachwycona jej talentem. Pisze też piękne dekrety, ostatnio napisała dla mnie dekret na samoocenę i pierwszą reakcją było wzruszenie:) Cieszę się ,że jesteś i ,że mogę korzystać z Twoich usług. Polecam całym sercem!”

Aleksandra Muchocka

***

 

„Karolina ma wspaniały dar i talent, mam nadzieję, że będzie coraz bardziej się na niego otwierać i wspierać Siebie oraz innych jego działaniem 🙂 uderza w sedno problemu, wszystko co wychodzi po zabiegu odczuwam jako 100 % trafne. Podczas zabiegu radzi sobie nawet z tak oporną pś, jak moja, więc szacun : )) a jak już przetarła szlaki, to potem poleciało :)jestem pewna, że zabiegi bardzo mi ułatwią moją własną dalszą pracę nad sobą, otrzymałam konkretne wskazówki na dalszą moją drogę w tym kierunku.

Serdecznie dziękuję Karolinie za jej mądrość, łagodność, za jej moc i za to, że prywatnie jest po prostu wspaniałą, ciepłą osobą :)”

Magda Gierczak