Usługi

1. Wypalanie węzłów i krzyży karmicznych

Węzły karmiczne są to splątane punkty energetyczne składające się z wszelkich sprzecznych wzorców, intencji, wyobrażeń, czy przekonań. Są przejawem naszych przeszłych decyzji oraz ich skutków, a sięgają one aż do poprzednich wcieleń.

Zabieg wypalania węzłów najlepiej sprawdza się wtedy, gdy w konkretnym temacie „trafiamy na ścianę” i „stoimy w martwym punkcie”, gdyż zazwyczaj nie jesteśmy świadomi poplątania naszych intencji i siły z jaką takie sprzeczności trzymają, a to z pewnością utrudnia nam świadome spojrzenie na przerabiany temat.

Cały proces wypalania węzłów wykonuję za pośrednictwem Intuicji. W trakcie zabiegu widzę strukturę podświadomości i potrafię nazwać pojawiające się intencje oraz obciążenia tworzące węzeł karmiczny. Podczas zabiegu opowiadam klientowi na bieżąco o wszystkich zawiłościach, które tkwią w tych węzłach, by łatwiej było je puścić. Do wypalenia posługuję się czuciem oraz wizualizacją czystego, Boskiego światła.

Światło przepuszczam przez czakrę korony, dlatego, aby taki zabieg rozpuszczania węzłów był w ogóle możliwy należy mieć zharmonizowany mózg. Przed przystąpieniem do węzłów, należy więc skorzystać z zabiegu harmonizacji półkul mózgowych.

Przełomy po zabiegu potrafią być naprawdę spektakularne. Jednak, aby poczuć tak duże efekty bardzo ważne jest, by osoba poddająca się zabiegowi sama miała otwartość i chęć puszczenia takich obciążeń. Proces wypalania węzłów działa bowiem na zasadzie zmiany intencji i aby podjąć tę zmianę, klient musi chcieć zaakceptować ją w sobie. Bardzo ważna jest więc dalsza praca nad sobą po zabiegu, aby wszystkie pozytywne zmiany miały szansę się ugruntować.

Więcej szczegółów na temat usuwania węzłów i krzyży karmicznych znajdziecie w tym artykule.

Cena: 200zł/h
Tytuł przelewu: Węzły

 

2. Harmonizacja Półkul Mózgowych

Jest to seria kilku (najczęściej od 2 do 3) zabiegów poprzedzających wypalanie węzłów karmicznych. Zabieg ten polega na pobudzeniu aktywności mózgu, regeneracji uszkodzeń, oczyszczeniu przestrzeni między półkulami oraz odbudowaniu połączeń i odpowiedniej komunikacji między nimi.

Wprowadzenie harmonii do mózgu i odpowiednia współpraca półkul pozwala nam na zrównoważone i świadome działanie w świecie materialnym i duchowym. Dużo sprawniej i efektywniej funkcjonujemy kiedy prawa półkula (duchowo – artystyczna) dobrze komunikuje się oraz współpracuje z lewą (logiczną, związaną z działaniem w materii). Pozytywnych efektów po zabiegu może być wiele, u niektórych osób poprawia się np. koncentracja, pamięć, wyrażanie swoich myśli oraz łatwość uczenia się, czy pracy z afirmacjami.

W przypadku kilku zabiegów harmonizacji należy zachować miesiąc przerwy pomiędzy nimi – jest to odpowiedni czas na ugruntowanie zmian zachodzących w mózgu. Więcej na temat zabiegu przeczytacie tutaj.

Cena: 70zł/zabieg
Tytuł przelewu: Harmonizacja

 

3. Uzdrawianie duchowe

Uzdrawianie duchowe to zabieg energetyczny polegający na pracy z negatywnymi emocjami, myślami, wyobrażeniami, czy wzorcami utrudniającymi zdrowe funkcjonowanie.

Podczas takiego zabiegu wspólnie i aktywnie pracujemy z wybranym problemem. Ja na bieżąco opowiadam o tym co widzę, a także staram się wypalić obciążenia, emocje, napięcia, czy blokady mieszczące się głównie w podświadomości, bądź innych strukturach energetycznych. Ty w tym czasie relaksujesz się, ale możesz opowiadać o swoich odczuciach, a także świadomie konfrontować się z tym, co dzieje się podczas zabiegu. Właśnie dlatego preferuję wykonywać zabiegi w kontakcie głosowym (przez Skype, telefon, bądź Messenger), byś mógł świadomie uczestniczyć w całym procesie.

Zabieg wykonujemy po to, by dojść do przyczyn problemu, zrozumieć go z szerszej perspektywy, poukładać, uspokoić negatywne myśli i emocje, a także wejść w proces uwalniania się od męczących obciążeń. Pamiętaj jednak, że każdy zabieg duchowy jest wsparciem dla Twojego rozwoju i nigdy nie zastąpi on Twojej samodzielnej pracy nad sobą.

Zabieg energetyczny sprawdza się również dla osób, które na czas korzystania z harmonizacji półkul mózgowych nie są jeszcze gotowe, by skorzystać z zabiegu wypalania węzłów. Dzięki uzdrawianiu możemy popracować z tym co jest „na wierzchu” i ruszyć do przodu z ważnym dla Ciebie tematem. Pracujemy więc ze wszystkim co i tak stoi na drodze do wypalenia węzłów karmicznych.

Cena: 150zł/h
Tytuł przelewu: Uzdrawianie duchowe

 

4. Uzdrawianie dolegliwości fizycznych

Zabieg polega na wspomaganiu leczenia dolegliwości zdrowotnych – fizycznych skutków występujących w ciele oraz ich umysłowych i emocjonalnych przyczyn.

Na początku zabiegu staram się odkryć psychiczne przyczyny dolegliwości, z pomocą umiejętności jasnowidzenia. Z tego względu, że każda choroba ma swoje podłoże emocjonalne, zabieg pozwala nam uwolnić się od zbędnych, często stłumionych emocji – pretensji, złości, gniewu, strachu, czy żalu. W trakcie usuwam wszelkie napięcia i blokady, które pojawiają się w polu energetycznym, mające swoje przełożenie na ciało fizyczne.

W drugiej części zabiegu oczyszczam chore narządy czystą energią. Usuwam zmiany chorobowe w strukturze energetycznej i wizualizuję odbudowę komórek, wypełniając je boskimi wibracjami zdrowia i harmonii. W mojej pracy opieram się również na zasadach chirurgii fantomowej, w imię której ciało człowieka jest matrycą energii, gdzie materia i energia tworzą jedność. Wizualizacja, czyli siła myśli wraz z intencją uzdrowienia wpływają na ciało na poziomie energetycznym. Myślami zasilam właściwy wzorzec funkcjonowania zdrowego organizmu. W taki sposób umysł wpływa na ciało poprzez przekształcenie energii w pozytywną, pozbywając się negatywnych wzorów funkcjonowania. Zmieniona energia przy pozytywnych intencjach i odpowiedniej otwartości klienta na ugruntowanie, w odpowiednim czasie materializuje się również w ciele fizycznym. Na koniec wprowadzam do organizmu stan harmonii, miłości i zdrowia oraz wspieram w ostatecznym ugruntowaniu prawidłowego, zdrowego funkcjonowania. Podczas tego typu zabiegów wspomagam się również wahadłami terapeutycznymi takimi jak OM, Mer-Izys, Renove, czy ATL.

Pierwszą część zabiegu (pracę z przyczynami) najlepiej jest wykonać w kontakcie, np. przez Skype, telefon, bądź Messenger. Natomiast część zabiegową zazwyczaj wykonuję już tylko ze zdjęciem klienta, aby móc skupić się na wykonywanych procesach.

Usługa uzdrawiania i oczyszczania fizycznych dolegliwości dotyczy również zwierząt.

Cena: 150zł/h
Tytuł przelewu: Uzdrawianie fizyczne

 

5. Modlitwa

Modlitwa wstawiennicza według Huny to powierzenie spraw Bogu, czy jak wolicie- Wyższej Jaźni, Nadświadomości, Najwyższemu Dobru, albo po prostu Miłości:). W głębokim stanie relaksacji dokonuje się wsparcie zmiany nastawienia i realizacji najkorzystniejszych zmian w wybranym temacie, przesłanie podpowiedzi oraz wspomaganie ugruntowania zmian tak, aby mogły się zmaterializować.

Modlitwę można wykonać o rozwiązanie problemu, konfliktu, o ujawnienie się najkorzystniejszych rozwiązań w temacie, przebaczenie, uwolnienie od toksycznych wpływów, wsparcie duchowych przemian, może to być też prośba o zmianę intencji na korzystne, czy o wzmocnienie boskiej opieki i ochrony. Temat jest zawsze dowolny, może dotyczyć problemów w związkach z ludźmi, rozterek miłosnych, jak i tematów zarabiania pieniędzy, zmiany pracy na lepszą, czy poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia.

Po zakończeniu dzielę się wszystkimi inspiracjami do dalszego działania, które przyszły do mnie w trakcie trwania modlitwy.

Cena: 50 zł
Tytuł przelewu: Modlitwa

 

6. Sesja Modlitw Wspierających

Sesja modlitw wspierających w wybranym temacie to cykl modlitw wykonywanych przeze mnie przez 3 dni z rzędu. Skupiam się na wsparciu i rozwiązaniach problemu tak samo jak w przypadku zwykłej modlitwy, jednak siłą rzeczy wkładam tutaj więcej czasu i uwagi. Dodaję szczegółowy opis inspiracji z każdego dnia.

Cena: 120zł/za całą sesję
Tytuł przelewu: Sesja modlitw

 

7. Praca z czakramami

To zabieg energetyczny polegający na pobudzeniu i wzmocnieniu pracy czakr będącymi centrami energetycznymi człowieka oraz cech urzeczywistnienia, które na nich występują. Sesja odbywa się w stanie głębokiego relaksu, jest to skupienie się na Twoim wnętrzu, połączone z uzdrawiającą mocą, która koi i rozpuszcza wszelkie opory i napięcia blokujące przepływ energii i prawidłowe działanie czakr.

W świadomej pracy nad sobą warto wzmacniać takie cechy urzeczywistnienia, które wiążą się akurat z przerabianym tematem. Możesz sam kontemplować wybraną cechę, ale możesz też poprosić o pomoc uzdrowiciela, który przy okazji pomoże Ci uwolnić się od nagromadzonych w temacie ograniczeń. Zmiany w czakramach pobudzane są wtedy za pomocą myśli i uczuć, które skupiają się wokół oczyszczenia i uzdrowienia współpracy między czakramami oraz wspomagają ich rozwój.

Cechy urzeczywistnienia występujące na każdej z czakr:

Czakra korony – prostota, rzeczywistość, piękno, szczęśliwość.
Trzecie oko – pewność, spokój, radość, sprawiedliwość, łagodność, mądrość, cierpliwość.
Gardło – łatwość, lekkość, radość, delikatność, wolność, swoboda, spontaniczność.
Serce duchowe – miłość, ufność, hojność, szczerość, ciepło, radość.
Splot słoneczny – dostatek, pełnia, szacunek, przebaczenie, ciepło.
Czakra sakralna – bezpieczeństwo, zgoda, ugruntowanie, życzliwość, akceptacja, niezależność, przyjemność, zadowolenie.
Podstawa – niewinność, zdrowie, moc, spełnienie, błogość.
Światłość i czystość – występują na wszystkich czakramach.

Cena: 120zł/sesję
Tytuł przelewu: Zabieg czakry

 

8. Analiza duchowa

Może być to szybki wgląd w dany problem, osobę, relację, czy zdarzenie (opis na podstawie zdjęcia badanej osoby). Z kolei rozbudowana analiza np. związku czy karmy to wyczerpująco i szczegółowo ujęty opis głównych obciążeń typowych dla badanej osoby czy relacji, ograniczeń w wybranym temacie, lęków czy wyobrażeń (nie tylko z tego życia, ale również tych z poprzednich wcieleń). Taka analiza przydaje się w momencie wewnętrznych dylematów, kiedy ciężko nam się odnaleźć w swoim rozwoju i nie za bardzo wiemy w którym udać się kierunku.

Cena: 40-90zł (cenę ustalamy indywidualnie, w zależności od wielkości problemu oraz długości i szczegółowości opisu)
Tytuł przelewu: Analiza duchowa

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Chętnych do współpracy zapraszam na adres: kontakt@lekkosc-rozwoju.pl

 

***

Zapraszam również do skorzystania z usług mojego partnera, Łukasza:
boski-spokoj.pl