Usługi

1. Wypalanie węzłów i krzyży karmicznych

Węzły karmiczne to nagromadzone, sprzeczne ze sobą intencje, wzorce, wyobrażenia oraz przekonania, które zazwyczaj odczuwamy w postaci silnych blokad i ograniczeń w konkretnym temacie. Są przejawem naszych przeszłych decyzji oraz ich skutków, których źródło sięga aż do poprzednich wcieleń.

Zabieg wypalania węzłów najlepiej sprawdza się wtedy, kiedy czujemy, że „trafiamy na ścianę” w przerabianym przez nas temacie. Najczęściej nie jesteśmy do końca świadomi poplątania naszych intencji, a to z pewnością nie ułatwia nam całościowego i świadomego spojrzenia na przerabiany temat, co w rezultacie sprawia, że ciężko jest nam się przebić i ruszyć do przodu. Dlatego warto skorzystać ze wsparcia osoby, która może taki węzeł zobaczyć, poczuć oraz rozpuścić, a także nakierować na taką pracę z tematem, która wesprze w dalszym oczyszczaniu intencji.

Cały proces wypalania węzłów wykonuję za pośrednictwem Intuicji. W trakcie zabiegu pracuję ze strukturą podświadomości – odkrywam i nazywam pojawiające się tam sprzeczności tworzące węzeł karmiczny. Podczas zabiegu opowiadam klientowi na bieżąco o wszystkich obciążeniach, intencjach oraz ich zawiłościach, aby łatwiej było je zrozumieć oraz rozpuścić. Do wypalania posługuję się czuciem oraz wizualizacją czystego, Boskiego Światła.

Aby wypalanie węzłów było możliwe najpierw należy skorzystać z zabiegu harmonizacji półkul mózgowych. To bardzo ważne, by półkule działały harmonijnie, ponieważ podczas wypalania przepuszczam wiązkę Boskiego Światła właśnie poprzez czakrę korony. Jeśli półkule nie są zharmonizowane, wtedy energia nie płynie swobodnie, a węzeł karmiczny ciężko jest zlokalizować, a co dopiero wypalić.

Przełomy po zabiegu potrafią być naprawdę spektakularne. Jednak, aby poczuć tak duże efekty bardzo ważne jest, by osoba poddająca się zabiegowi sama miała otwartość i chęć puszczenia takich obciążeń. Proces wypalania węzłów działa bowiem na zasadzie zmiany intencji i aby do niej doszło, klient sam musi chcieć zaakceptować tę zmianę w sobie oraz w swoim życiu. Bardzo ważna jest więc dalsza praca nad sobą po zabiegu, aby wszystkie pozytywne zmiany miały szansę się ugruntować oraz przełożyć na codzienne funkcjonowanie.

Więcej szczegółów na temat usuwania węzłów i krzyży karmicznych znajdziecie w tym artykule.

Cena: 230zł/h
Tytuł przelewu: Węzły

 

2. Harmonizacja Półkul Mózgowych

Jest to seria kilku (najczęściej od 2 do 3) zabiegów poprzedzających wypalanie węzłów karmicznych. Zabieg ten polega na pobudzeniu aktywności mózgu, regeneracji uszkodzeń, oczyszczeniu przestrzeni między półkulami oraz odbudowaniu połączeń i odpowiedniej komunikacji między nimi.

Wprowadzenie harmonii do mózgu i odpowiednia współpraca półkul pozwala nam na zrównoważone i świadome działanie w świecie materialnym i duchowym. Dużo sprawniej i efektywniej funkcjonujemy kiedy prawa półkula (duchowo – artystyczna) dobrze komunikuje się oraz współpracuje z lewą (logiczną, związaną z działaniem w materii). Pozytywnych efektów po zabiegu może być wiele, u niektórych osób poprawia się np. koncentracja, pamięć, wyrażanie swoich myśli oraz łatwość uczenia się czy pracy z afirmacjami.

W przypadku kilku zabiegów harmonizacji należy zachować miesiąc przerwy pomiędzy nimi – jest to odpowiedni czas na ugruntowanie zmian zachodzących w mózgu. Więcej na temat zabiegu przeczytacie tutaj.

Cena: 80zł/zabieg
Tytuł przelewu: Harmonizacja

 

3. Uzdrawianie duchowe

Uzdrawianie duchowe to zabieg energetyczny polegający na pracy z negatywnymi emocjami, myślami, wyobrażeniami czy wzorcami utrudniającymi zdrowe funkcjonowanie. Podczas zabiegu na bieżąco opowiadam o tym, co znajduje się w strukturze podświadomości, a także staram się wypalić wszelkie obciążenia, negatywne emocje czy też napięcia tworzące blokady energetyczne. Klient w tym czasie relaksuje się, ale może opowiadać o swoich odczuciach, a także świadomie konfrontować się z tym, co dzieje się podczas zabiegu. Właśnie dlatego polecam zabiegi w kontakcie głosowym, aby mieć możliwość aktywnego i świadomego uczestniczenia w całym procesie.

Zabieg wykonujemy po to, by dojść do przyczyn problemu, zrozumieć go z szerszej perspektywy, poukładać, uspokoić negatywne myśli i emocje, a także wejść w proces uwalniania się od męczących obciążeń. Pamiętaj jednak, że każdy zabieg duchowy jest tylko wsparciem i nigdy nie zastąpi on samodzielnej pracy nad sobą.

Zabieg energetyczny sprawdza się w szczególności dla osób początkujących oraz tych, które na czas korzystania z harmonizacji półkul mózgowych nie są jeszcze gotowe, by skorzystać z zabiegu wypalania węzłów. Dzięki uzdrawianiu możemy popracować z tym co jest „na wierzchu” i ukierunkować się na konkretną pracę w poruszanym temacie. Pracujemy więc ze wszystkim co i tak stoi na drodze do wypalenia węzłów karmicznych.

Cena: 180zł/h
Tytuł przelewu: Uzdrawianie duchowe

 

4. Uzdrawianie dolegliwości fizycznych

Zabieg polega na wspomaganiu leczenia dolegliwości zdrowotnych – fizycznych skutków występujących w ciele oraz ich umysłowych i emocjonalnych przyczyn.

Na początku zabiegu staram się odkryć psychiczne przyczyny dolegliwości, z pomocą umiejętności jasnowidzenia. Z tego względu, że każda choroba ma swoje podłoże emocjonalne, zabieg pozwala nam uwolnić się od zbędnych, często stłumionych emocji – pretensji, złości, gniewu, poczucia winy, strachu czy żalu. W trakcie usuwam wszelkie napięcia i blokady, które pojawiają się w polu energetycznym, mające swoje przełożenie na ciało fizyczne.

W drugiej części zabiegu oczyszczam chore narządy czystą energią. Usuwam zmiany chorobowe w strukturze energetycznej i wizualizuję odbudowę komórek, wypełniając je Boskimi wibracjami zdrowia i harmonii. W mojej pracy opieram się również na zasadach chirurgii fantomowej, w imię której ciało człowieka jest matrycą energii, gdzie materia i energia tworzą jedność. Wizualizacja, czyli siła myśli wraz z intencją uzdrowienia, wpływają na ciało na poziomie energetycznym. Myślami zasilam właściwy wzorzec funkcjonowania zdrowego organizmu. W taki sposób umysł wpływa na ciało poprzez przekształcenie energii w pozytywną, pozbywając się negatywnych wzorów funkcjonowania. Zmieniona energia przy pozytywnych intencjach i odpowiedniej otwartości klienta na ugruntowanie, w odpowiednim czasie materializuje się również w ciele fizycznym. Na koniec wprowadzam do organizmu wzorce harmonii, miłości i zdrowia oraz wspieram w ostatecznym ugruntowaniu prawidłowego, zdrowego funkcjonowania. Podczas tego typu zabiegów wspomagam się również wahadłami terapeutycznymi takimi jak OM, Mer-Izys, Renove, czy ATL.

Tak jak w przypadku wszystkich innych zabiegów, skuteczność uzdrawiania jest zależna przede wszystkim od otwartości i chęci klienta na wyzdrowienie, a jego dalsza praca nad sobą również jest niezbędna.

Pierwszą część zabiegu (pracę z przyczynami) najlepiej jest wykonać w kontakcie, np. przez Skype, telefon, bądź Messenger. Natomiast część zabiegową zazwyczaj wykonuję już tylko ze zdjęciem klienta, aby móc skupić się na wykonywanych procesach.

Usługa uzdrawiania i oczyszczania fizycznych dolegliwości dotyczy również zwierząt.

Uwaga! Pamiętaj, że zabiegi duchowe są wsparciem i nie zastąpią profesjonalnej opieki medycznej. Nie jestem lekarzem, a więc nie stawiam diagnoz, ani nie daję gwarancji wyzdrowienia. Zajmuję się przede wszystkim pracą z energią, psychiką i emocjami, co jak już wiecie ma istotne przełożenie na stan zdrowia fizycznego, ale nie gwarantuje całkowitego czy nagłego wyzdrowienia. Czasami przyczyn należy szukać bezpośrednio w ciele fizycznym i w takich wypadkach pomoże Wam lekarz medycyny.

Podobnie w przypadku zwierząt – nigdy nie bagatelizujcie pomocy weterynaryjnej!

Cena: 180zł/h
Tytuł przelewu: Uzdrawianie fizyczne

 

5. Modlitwa

Modlitwa wstawiennicza według Huny to powierzenie spraw Bogu czy też inaczej- Wyższej Inteligencji, Wyższej Sile, Energii Najwyższej Jakości albo po prostu Miłości:).

Modlitwę wykonuję w stanie głębokiego relaksu, z uwzględnieniem takich próśb jak:

* oczyszczenie intencji względem siebie i powierzanej sprawy
* uwolnienie od ograniczających przeszkód
* uwolnienie od toksycznych wpływów, otwarcie na Boską ochronę
* wsparcie duchowych przemian
* otwarcie na pomoc i Boskie wsparcie
* otwarcie na najkorzystniejsze możliwości i rozwiązania, będące zgodne z Najwyższym Dobrem.

Temat jest zawsze dowolny, może dotyczyć np. relacji ze sobą, relacji z innymi ludźmi, zarabiania pieniędzy, pracy czy poprawy zdrowia.

Modlitwa trwa zazwyczaj około 30 minut. Po zakończeniu wysyłam opis wszystkich odczuć oraz inspiracji, które towarzyszyły mi podczas jej wykonywania.

Cena: 60 zł
Tytuł przelewu: Modlitwa

 

6. Sesja Modlitw Wspierających

Sesja modlitw wspierających w wybranym temacie to cykl modlitw wykonywanych przeze mnie przez trzy dni z rzędu. Podczas każdej modlitwy koncentruję się na oczyszczeniu intencji oraz wsparciu w rozwiązaniu problemu, dokładnie tak samo jak podczas jednorazowej modlitwy. Jednak w tym przypadku ze względu na częstotliwość modlitw, siłą rzeczy skupiam dużo więcej energii oraz uwagi na pomocy w uzdrowieniu problemu. Dodaję szczegółowy opis odczuć oraz inspiracji z każdego dnia.

Cena: 150zł/za całą sesję
Tytuł przelewu: Sesja modlitw

 

7. Praca z czakramami

To zabieg energetyczny polegający na oczyszczeniu, pobudzeniu i wzmocnieniu pracy czakr oraz współpracy między nimi, a także na odblokowaniu Boskich cech urzeczywistnienia, które na nich występują. Sesję wykonuję ze zdjęciem w stanie głębokiego relaksu (podobnie jak w przypadku harmonizacji), po uprzedniej rozmowie. Klient może wybrać z którymi czakrami chce pracować oraz które cechy chciałby wzmocnić. Oczywiście żaden zabieg nie zastąpi samodzielnej kontemplacji uczuć na poszczególnych czakrach, ale może pomóc w uwolnieniu od ograniczeń blokujących ich swobodny przepływ. Zmiany w czakramach pobudzane są za pomocą siły myśli i uczuć skoncentrowanych wokół ich uzdrowienia, wspomagając ich działanie oraz rozwój.

Cechy urzeczywistnienia występujące na każdej z czakr:

Czakra korony – prostota, rzeczywistość, piękno, szczęśliwość.
Trzecie oko – pewność, spokój, radość, sprawiedliwość, łagodność, mądrość, cierpliwość.
Gardło – łatwość, lekkość, radość, delikatność, wolność, swoboda, spontaniczność.
Serce duchowe – miłość, ufność, hojność, szczerość, ciepło, radość.
Splot słoneczny – dostatek, pełnia, szacunek, przebaczenie, ciepło.
Czakra sakralna – bezpieczeństwo, zgoda, ugruntowanie, życzliwość, akceptacja, niezależność, przyjemność, zadowolenie.
Podstawa – niewinność, zdrowie, moc, spełnienie, błogość.
Światłość i czystość – występują na wszystkich czakramach.

Więcej informacji znajdziecie w Przewodniku po czakrach i Boskich cechach urzeczywistnienia

Cena: 180zł/sesję
Tytuł przelewu: Zabieg czakry

 

8. Analiza duchowa

Korzystając ze zdolności jasnowidzenia i intuicji, wykonuję wyczerpujący i szczegółowy opis obciążeń, wyobrażeń oraz mechanizmów ograniczających Cię w wybranym temacie (np. związku, samooceny, spraw zawodowych). Skupiam się również na pozytywnych aspektach i możliwościach w temacie oraz dołączam wiele wskazówek i inspiracji do dalszego działania.

Taka analiza przydaje się w momencie wewnętrznych dylematów – kiedy nie wiemy w którym udać się kierunku.

Cena: 120zł
Tytuł przelewu: Analiza duchowa

Dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt.

Chętnych do współpracy zapraszam na adres: kontakt@lekkosc-rozwoju.pl

 

***

Zapraszam również do skorzystania z usług mojego partnera, Łukasza:
boski-spokoj.pl

***

UWAGA! Nie świadczę usług osobom opętanym, chorym psychicznie czy wymagającym innej, specjalistycznej pomocy. Rozwój duchowy nie zastąpi terapii i nie jest dla każdego w danym momencie życia. Podchodząc odpowiedzialnie do swoich klientów, podejmuje się jedynie pracy z osobami, które są zdolne do samodzielnej pracy nad sobą. Nie ma nic złego ani uwłaczającego w korzystaniu z pomocy psychiatrów czy klinik leczenia uzależnień, więc całym sercem zachęcam do szukania pomocy tam, gdzie znajdują się najbardziej kompetentne osoby, będące w stanie pomóc z danym problemem.