Inspiracje

Ty – taki jaki jesteś

Najlepszą wersją Ciebie, jesteś Ty, taki jaki jesteś teraz, tak jak umiesz się przejawiać. Nie musisz być koniecznie lepszy, wspanialszy, doskonalszy, piękniejszy, ważniejszy, mądrzejszy. Wystarczy, że jesteś sobą, że żyjesz ze sobą w zgodzie, z tym kim jesteś, jak się wyrażasz, przejawiasz i co już potrafisz. To wystarczy, by tworzyć relacje przepełnione miłością, by realizować swoje marzenia i życiowe sukcesy… Tak niewiele trzeba tak naprawdę, a często jest to dla nas największy problem, by pokochać siebie z miejsca, tak po prostu…

Każdy człowiek ma w sobie zawarte piękno, które stworzone jest do czynienia prawdziwych cudów dla siebie i dla świata. Każdy z nas ma w sobie swój potencjał, który jest naszą częścią do odkrycia, a nie czymś co musimy sobie wyszarpać, wywalczyć, wyuczyć, czy zdobyć w jakikolwiek inny sposób. Wszystko co Ci potrzebne do bycia naprawdę szczęśliwą osobą jest już w Tobie. Może jeszcze tego nie czujesz, ale to tylko kwestia czasu. To Ty decydujesz o tym, czy chcesz w sobie to piękno dostrzec, docenić i wykorzystać dla dobra swojego i innych.

Kiedy dostrzeżesz to piękno będzie dla Ciebie abstrakcją, że mogłeś siebie kiedykolwiek nie kochać, czy nie akceptować. Będzie dla Ciebie abstrakcją, by traktować siebie i innych w sprzeczności z Twoją naturą. Będzie dla Ciebie abstrakcją, że miałbyś traktować siebie w zbyt zaniżony, czy nawet zbyt wygórowany sposób. Będziesz po prostu Ty – z tym co masz, co potrafisz, jaki jesteś, jak się przejawiasz, już teraz, na ten moment.