Inspiracje

Szczęście i Zadowolenie

Nie szukaj szczęścia. Zatrzymaj się i zobacz jak wiele dobra i piękna otacza Cię na co dzień. Jaki ogrom szczęścia możesz w sobie poczuć, dzięki zwyczajnemu skupieniu się na swoim życiu, które na pewno warte jest docenienia.

Zobacz jak wiele możesz mieć powodów do odczuwania szczęścia i zadowolenia. Twoje życie może kreować ich naprawdę mnóstwo, właśnie dzięki temu, że Ty zawsze znajdziesz sobie dobre powody do zadowolenia.

Zadowolenie może towarzyszyć Ci każdego dnia i to wcale nie musi być wyjątkowy dzień. Możesz być zadowolony ze swojego życia, będąc w domu, w pracy i na spacerze. To jest dla Ciebie możliwe, abyś zawsze był zadowolony. To jest zawsze Twój wybór 

Kiedy jesteś zadowolony okazuje się, że Twoje życie staje się prawdziwą studnią szczęścia, bez dna oczywiście :). Możesz z niej świadomie czerpać tyle ile chcesz i potrzebujesz, tak długo, aż doświadczanie szczęścia stanie się dla Ciebie całkowicie naturalne i zacznie płynąć do Ciebie samo. Zadowolenie może być Twoim naturalnym stanem.

Dopuść więc do siebie uczucie szczęścia i zauważ, właśnie teraz, jak wiele masz powodów do zadowolenia.

Pozdrawia Charlie – szczęśliwy i zadowolony, zupełnie nie przejmując się brudnym jęzorem  .