Inspiracje

Wybierz Siebie

Kiedy jesteś po swojej stronie realizujesz siebie. Miłość w Twoim sercu rośnie w siłę i coraz łatwiej Ci wzbudzić w sobie dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego życia. Każdy dzień może być dobrym dniem, jeśli tylko sobie na to pozwolisz. Poddaj się więc wdzięczności i radości z tego, że po prostu JESTEŚ.

Czuję rozpierającą radość – mogę oddychać pełną piersią, mogę żyć tak jak chcę, mogę realizować siebie i cieszyć się tym, co Świat dla mnie ma. A ma dla mnie wiele. I dla Ciebie również  .

Kiedy przepełnia Cię Miłość, przepełnia Cię też pasja do życia. Kiedy Twoje życie staje się pasją, masz ochotę uczestniczyć w nim całym sobą, z radością i zadowoleniem. Masz ochotę działać i aktywnie wspierać siebie w realizacji swoich marzeń i celów. Czujesz więc, że wszystko jest właściwe, że Twoje życie zmierza w dobrym kierunku. Ty również jesteś właściwy, zawsze, nawet kiedy coś Ci nie wychodzi. Daj sobie prawo i przestrzeń do błędów właśnie po to, abyś mógł świadomie uczestniczyć w swoim życiu, próbować nowości i z ciekawością iść do przodu.

Nie potrzebujesz już uciekać od siebie, nie musisz też odpoczywać od życia. Kiedy działasz w pełnej zgodzie ze sobą Twoje działania stają się dla Ciebie przyjemnością. Działasz, bo lubisz, bo sprawia Ci to radość. Działanie z poziomu przyjemności potęguje odczuwanie Miłości do własnego Istnienia. Nawet w chwili słabości wiesz już, że kiedy wrócisz do działania będziesz czuł się dużo lepiej i przyjemniej. Masz więc chęci, aby wracać, aby działać i cieszyć się swoją pasją.

Możesz zrezygnować z tego co Ci nie służy. Możesz zrezygnować z poddawania się negatywnym emocjom, a zamiast tego wybrać dobre samopoczucie. Możesz stanąć po stronie swoich uczuć i potrzeb swojego serca. Możesz zacząć się realizować i czerpać radość z działania i życia. Niezależnie od tego co robią inni – możesz czuć się ze sobą dobrze. Kiedy czujesz się ze sobą dobrze, kiedy jesteś po swojej stronie i wybierasz to, co dla Ciebie najlepsze, Twoje działania zawsze będą wiązały się z radością, lekkością i przyjemnością.

Działając z poziomu niezadowolenia władasz wysiłek w swoje życie, czujesz zmęczenie i rozczarowanie. Kiedy przyjmiesz i pokochasz siebie w pełni, pojawi się przestrzeń, miejsce i czas na to, aby w końcu zająć się celebrowaniem życia, a nie zamartwianiem, kompleksami, czy lękami. Prawdziwe życie, to nie pasmo nieszczęść, a przestrzeń do realizowania Siebie.

Nie musisz się już wkurzać na siebie i buntować przeciwko sobie. Nie musisz walczyć z tym jaki jesteś. Wybierz Siebie, stań po swojej stronie. Poczuj, że jesteś dla siebie ważny. Poczuj, że żyjesz, że jesteś i jak wiele możesz z tą świadomością zrobić. Pokochaj Siebie ze wszystkim co posiadasz. Niech przejawianie się takim jaki jesteś stanie się Twoim priorytetem. Nie ma nic ważniejszego – to Ty masz czuć się komfortowo, aby móc z przyjemnością żyć na tym świecie.

Ja już wiem – nie jestem doskonała, ale JESTEM. I to mi odpowiada. Kocham moje życie, choć nie jest perfekcyjne. Pragnę czuć szczęście, więc robię to co sprawia mi dużo radości, co porusza moje serce i wzbudza wspaniałe uczucia. Pragnę być kochana, doceniona i akceptowana, więc daje sobie tyle miłości, docenienia i akceptacji ile jestem w stanie poczuć.

Mimo wsparcia ludzi, czuję, że nikt tak dobrze nie wypełnia we mnie tych potrzeb jak ja sama. Czucie Siebie jest najwyższą wartością naszego Istnienia. To od niego zaczyna się nasza Miłość do życia i lekkość przejawiania się.

Wybierz więc Siebie, stań po swojej stronie i pozwól by ten wybór doprowadził Cię do doświadczania lekkiego i przyjemnego życia  .

I tym optymistycznym akcentem życzę Wam Kochani wspaniałej Majówki, pełnej radości z Istnienia i Miłości do Siebie  .