Inspiracje

„Przyjmuję Siebie w całości”

Pokochaj Siebie – nie w częściach, nie w kawałkach, nie tylko taką jaką siebie lubisz. Pokochaj Siebie w CAŁOŚCI, ze wszystkim co masz, z całą gamą zalet i wad, z całym bagażem problemów i emocji, z całym wachlarzem uczuć, które kryjesz w sobie. Bez akceptacji nie ma swobody przejawiania się. Bez akceptacji nie ma miejsca na prawdziwe pokochanie Siebie.

Bądź przy Sobie w chwilach smutku i radości, wesprzyj Siebie i pomóż Sobie ZAWSZE wtedy, kiedy tego potrzebujesz. To ważne, żebyś wspierał siebie również w doświadczaniu szczęścia – nie ograniczaj się do wsparcia tylko w tych trudnych dla Ciebie sytuacjach . Daj sobie prawo do cieszenia się, poczuj się z tym niewinnie . Ciesz się życiem w chwilach radości, nie bój się uśmiechać i okaż swoją radość światu.

Pozwól Sobie żyć, doświadczać, pokazywać, próbować, eksplorować, poszukiwać, odkrywać.

Nie odkryjesz wiele jeśli zamkniesz się w Sobie, a ukradkiem będziesz próbował uszczknąć coś od Świata, tak żeby nikt nie zobaczył, nie ocenił, nie skrytykował. Jeśli chcesz rozwijać się, jeśli chcesz odkrywać i czuć w tym swobodę, lekkość i pasję musisz wejść w swoją realizację w całości, zanurzyć się w życiu po sam czubek głowy. W innym wypadku będziesz skradał się gdzieś obok rozwiązania, z nadzieją, że może kiedyś uda Ci się poczuć to, co czują inni. Nie chcesz być pominięty, nie chcesz zmarnować swojego życia. Więc nie kryj się – zauważ Siebie. Daj swojemu Sercu i swoim prawdziwym uczuciom prawo głosu.

Niech Twoja uwaga skoncentruje się teraz w pełni na Sobie. Zobacz Siebie, podejdź do lustra, spójrz Sobie w oczy i powiedz – „przyjmuję Cię w całości”. Przyjmuję do mojego Serca każdą część, która we mnie jest. Przyjmuję Siebie w całości razem ze wszystkimi moimi niedoskonałościami.

Lubię Siebie. Kocham Siebie. Doceniam Siebie. Jestem Obfitością, Doskonałością, Boskim Ideałem – dla mojego Serca. Dla Serca nie ma barier, nie ma przeszkód, nie ma ograniczeń. Jesteś Ty – doskonały, dokładnie taki jaki jesteś.

Nie kryj się więc. Wyjdź z cienia. Nie martw się. Świat Cię chce, kiedy Ty Siebie chcesz.

Teraz uśmiechnij się . Tak radośnie jak tylko potrafisz. I pokaż się Światu. Pokaż jaki jesteś wspaniały, wyjątkowy. Pokaż światu jak bardzo Siebie kochasz. Pokaż światu swoją radość. Radość z tego, że istniejesz. Nie bój się cieszyć ze swojego Istnienia.

Może dla niektórych to „głupie”, może nie każdemu spodoba się Twoje nowe podejście do Siebie. Ale czy to nie piękne, kiedy Ty możesz czuć się dobrze ze sobą, nawet jeśli inni tak uparcie koncentrują się na negatywach? Przejawianie Twojej boskiej natury jest ważniejsze od tego, czego się tak obawiasz. Pokaż Sobie jaki jesteś dla Siebie ważny. Ważniejszy od bzdurnych ocen, obciążeń, toksycznych relacji, negatywnych myśli, emocji, kompleksów i innych przykrości. Pokaż, że Twoje serce ma dużo większą siłę od wszystkich negatywów razem wziętych.

Kiedy Ty powracasz do Siebie, cały Świat staje przed Tobą otworem. Dobra relacja ze Sobą to klucz do wielu wspaniałych sukcesów, do pełnego i szczęśliwego życia. Kochając Siebie nabierasz Mocy. Kochając Siebie integrujesz się ze Światem, który pragnie obdarowywać tych, którzy widzą w nim Siebie. Kochając Siebie wybierasz bycie częścią wielu wspaniałości jaki cały świat ma już teraz do zaoferowania.

Więc uśmiechnij się do Siebie, spójrz w lustro lub zamknij oczy i poczuj swoje Serce. Powiedz na głos: „przyjmuję Siebie w całości”. Mów to z coraz silniejszym uczuciem, z coraz większą pasją. Wykrzycz to światu, jeśli potrzebujesz . Jeśli całe życie bałeś się to przyznać, jeśli całe życie w bólu milczałeś  . Nie ograniczaj się, uwolnij Miłość do Siebie. I celebruj każdą najmniejszą cząstkę swojego Istnienia.