Inspiracje

Siła poczucia własnej wartości

Świadomość Twojej wartości jest Twoją największą Siłą. Nie liczy się to, czy mieścisz się w przyjętych kanonach piękna, czy jesteś uznawany za kogoś wybitnego w swojej dziedzinie, ilu ludzi zgadza się z Twoim postrzeganiem świata, ani to jak inni Cię oceniają. Nie liczy się to, że masz słabsze momenty. Nic złego się nie dzieje kiedy popełniasz błędy. Czujesz się chciany i kochany przez Świat kiedy uświadamiasz sobie swoją prawdziwą wartość, bez względu na wszelkie „niedoskonałości”, których ocena i tak jest zawsze zależna od tego jak sam czujesz się ze sobą.

Wbrew temu czego możesz oczekiwać od świata – nikt nie zabrania Ci korzystać z tej Siły, z wyjątkiem Ciebie. Ty jesteś jedyną osobą, która może realnie zablokować Ci dostęp do sukcesów, która może Cię boleśnie umniejszyć, czy zranić w najdotkliwszy sposób… Jednocześnie jesteś osobą, która potrafi Cię najmocniej i najczulej pokochać, która potrafi Cię najlepiej docenić i wesprzeć, bezinteresownie przyjąć i zaakceptować. Ty jesteś źródłem wszystkich Twoich niepowodzeń, ale też wszystkich Twoich sukcesów. Tylko Ty jesteś w stanie realnie zdecydować, co wybierasz, czego chcesz doświadczać, do jakich energii się dostrajać. Twoje życie jest w Twoich rękach i nie ma w tym nic przerażającego, jeśli włączysz w te działania swoje cudowne Serce.

Twoja wartość – Twoja Miłość do Siebie jest Twoją Siłą. Kiedy korzystasz z tej Siły, ciężko Ci będzie czuć się odepchniętym, niespełnionym, niewystarczającym, czy niezrozumianym. Kiedy to poczujesz, będziesz chciał korzystać z tego coraz częściej, aż w końcu zrozumiesz, że wcale nie musisz z tych uczuć rezygnować.