Inspiracje

Jaki jest Twój Sens Istnienia?

Często narzekamy na nasze życie, skupiamy się na tym czego nam brakuje, co chcielibyśmy koniecznie zmienić, czy osiągnąć. Skupiamy się na tym poczuciu braku tak bardzo, że sami go realizujemy – w naszym życiu jest dokładnie tak jak czujemy na co dzień. Pojawiające się emocje i frustracja spowodowana niespełnieniem zapędzają Cię w wewnętrzny konflikt ze sobą i z otoczeniem. Zaczynasz winić innych za Twoje niepowodzenia, by widzieć się w roli ofiary i nie przyznać się przed sobą do swoich porażek, czy błędów.

W tym wszystkim zapominamy po co tak naprawdę jesteśmy, po co żyjemy, jaki jest nasz cel tutaj na Ziemi, jaki jest nasz SENS ISTNIENIA (często według naszych wyobrażeń w świecie pełnym niesprawiedliwości, przemocy, smutki i nieporządku…).

Czy tego chcesz czy nie, świat jest sprawiedliwy – to idealny porządek, który składa się na nasze działania i ich skutki. Każdy zbiera owoce swojej pracy – te pozytywne i również te negatywne. To jest na swój sposób piękne, że tak naprawdę wszystko co dzieje się w naszym życiu zależy tylko i wyłącznie od nas samych.

Tłumaczymy się, że rozwój duchowy nie jest usłany różami, że nie zawsze jest łatwo i musi być ciężko, bo sami z resztą inaczej nie potrafimy. Bóg nie gwałci Twojej woli. Miłość nie rozleje się w Twoim sercu przyjemnym uczuciem, kiedy powtarzasz sobie w kółko, że nie potrafisz tego poczuć albo, że na to nie zasługujesz. Doświadczasz dokładnie tego, na co i na ile sobie pozwalasz – więc pozwól sobie w końcu na coś dobrego… Przyjemnego… Lekkiego, łatwego i korzystnego dla Ciebie.

Niezależnie od tego jak bardzo wybierasz na ten moment cierpienie, jesteś tutaj po to, aby doświadczać Miłości, radości i szczęścia. Powiedz to głośno i poczuj to, że jesteś tutaj właśnie po to, by doświadczać doskonałej harmonii – w sobie, ze światem i z innymi ludźmi. Jesteś tutaj po to, aby przejawiać swoją Boską cząstkę, swój Boski potencjał i wyjątkowość. Jesteś tutaj po to, aby doświadczać bogactwa i spełnienia. Jesteś tutaj po to, aby zbierać pozytywne doświadczenia i realizować swoje marzenia. Jesteś tutaj po to, aby doświadczać doskonałych związków z ludźmi, pełnych szacunku dla Ciebie, zrozumienia, wsparcia i miłości. Jesteś tutaj po to, aby przejawiać swoją mądrość, korzystać z pomocy Intuicji, rozwijać się i doskonalić z łatwością i przyjemnością. Jesteś tutaj po to, aby rozpieszczać swoje ciało, aby być i czuć się pięknym i zdrowym. Jesteś tutaj po to, aby doświadczać bliskości, ciepła i przyjemności z seksu oraz pieszczot z ukochaną osobą. Twoje Serce jest po to, aby doświadczać Boga w sobie, czyli Twojej własnej Mocy i Miłości…

Jeśli naprawdę czegoś CHCESZ to mimo przeciwności, mimo blokad i oporów podświadomości – robisz to, choćby malutkimi kroczkami. Im dłużej zasilasz tą przestrzeń pozytywnym nastawieniem prędzej, czy później musi Ci się udać.

Jeśli wolisz inaczej, jest to zawsze Twój wybór, bez względu na okoliczności – ani Bóg, ani inni ludzie, ani wieloletni rozwój duchowy nie wybiorą tego za Ciebie.