Inspiracje

„Jak zachowałoby się moje Serce?”

Kiedy kierujesz się swoim Sercem, nie masz wątpliwości. Miłość w Twoim Sercu zawsze wyprowadzi Cię z każdej emocjonującej, bądź trudnej sytuacji. Pomoże rozwiązać każdy dylemat, podzieli się odpowiedzią na każde pytanie. Miłość jest odpowiedzią na wszystko.

Może brzmi to dość banalnie i podejrzanie zbyt łatwo. Jednak obserwuję siebie już naprawdę długi czas i widzę, że Miłość sprawdza się u mnie w każdym przypadku. Im więcej w nas negatywnych emocji, lęków i sabotaży, tym więcej rozproszenia, oderwania od siebie i chaosu w naszym życiu. Miłość rozbija te czynniki i wprowadza przestrzeń do zmiany, zrozumienia, zaakceptowania, odpuszczenia i wybaczenia. Do poczucia uwolnienia i swobody czucia. Wprowadza harmonię, pewność własnych uczuć i spokój w przestrzeni naszego Serca.

Twoje uczucia są zawsze najlepszą odpowiedzią na dręczące Cię pytania. Twoje zaufanie do tych uczuć sprawia, że nie jesteś w stanie się zawahać. Kierując się swoim Sercem – ufasz sobie, radzisz sobie i nieustannie idziesz do przodu, cokolwiek napotkasz na swojej drodze.

Jeśli masz jakiś dylemat, jeśli sobie nie radzisz, jeśli czujesz jakieś emocje, jeśli inny człowiek Cię rani, bądź denerwuje – zapytaj siebie: „jak po odrzuceniu wszystkich tych przeszkód zachowałoby się teraz moje Serce”? A może dzięki temu uświadomieniu pozwolisz swojemu Sercu dojść do głosu właśnie w chwili tej emocji, a Miłości rozwiązać dręczącą Cię sytuację? To wcale nie musi być tak trudne, jak Ci się wydaje. Daj sobie prawo do czucia tego, co realnie Ci służy i wyraź zgodę, aby Miłość Ci pomogła  .