Inspiracje

Wyjdź do Świata

Im cudowniej czujesz się w swoim wnętrzu, tym chętniej dzielisz się sobą ze światem. Jesteś jego nieodłączną częścią, a więc naucz się z nim współpracować.

Przebacz sobie, że postrzegałeś ten świat jako nieprzyjemne i trudne dla Ciebie miejsce. Zobacz jaki świat jest piękny, ile zawiera szczęścia i jaką nieskończoność możliwości ma dla każdego z nas.

Z każdym dniem zauważysz jak wiele świat ma do zaoferowania. Zaczynasz dostrzegać jego obfitość – bogactwa i materialnego i duchowego, zdrowia, szczęścia i przestrzeni dla Ciebie i dla każdej żywej istoty, w każdym aspekcie życia. Nikt nie stoi na przeszkodzie, abyś mógł czuć się w pełni wyjątkowy.

Wybieram poczucie sensu i dostatku. Wybieram Miłość i dzielenie się nią ze światem. Wybieram korzystanie z dobroci tego świata.

Nie bój się wychodzić do ludzi, nie bój się okazywać swojej wyjątkowości światu. Nie bój się korzystać z obecności ludzi i szans jakie świat Ci podsuwa.

Zamiast skupiać się na ograniczeniach wybieram wzrastanie i ugruntowywane się w tym co we mnie najlepsze, co we mnie boskie. Im dłużej skupiam się na swoim wnętrzu, tym bardziej zauważam jaką wspaniała i cudowną osobą jestem. Skupiam się na uczuciu wdzięczności i docenienia, że jestem sobą. Tak wspaniałą osobą. Im bardziej doceniam siebie tym bardziej wspiera mnie świat i inni ludzie, którzy zupełnie naturalnie dostrzegają mój potencjał. Otwieram się na przyjemne i ciekawe doświadczenia. Uwalniam się od stawiania sobie niepotrzebnych ograniczeń w życiu. Otwieram się na totalną wolność w działaniu i obcowaniu ze światem. Poddaję się światu z całym jego ogromem możliwości. Jestem wyjątkowa, więc zasługuję na to. Ty też jesteś wyjątkowy!

To takie proste, a tak ważne